Wsparcie psychologiczne dla pacjentów Centrum Medycznego Eskulap

Wsparcie psychologiczne dla pacjentów Centrum Medycznego Eskulap

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Iwanowicach w ramach wieloletniej współpracy z pracownikami służby zdrowia w Iwanowicach, doceniając osobiste zaangażowanie personelu w sprawy naszej społeczności lokalnej, a przede wszystkim lek. med. Teresy Walczak-Czuba, przekazuje Państwu ważne informacje.

W trosce o Pacjentów z Poradni Psychologicznej i Poradni Zdrowia Psychicznego NZOZ „Eskulap” informujemy, że Centrum Medyczne stworzyło możliwość kontynuowania terapii swoich pacjentów za pośrednictwem systemów teleinformatycznych od przyszłego tygodnia.
Świadomość ciężkiej sytuacji związanej z epidemią COVID-19 i troska o pacjentów, zwłaszcza osób, które musiały przerwać terapię i możliwe, że nasiliły im się objawy, spowodowała uruchomienie telekonsultacji. Pracownicy NZOZ „Eskulap” deklarują, że dołożą wszelkich starań, aby pacjenci, którzy potrzebują pomocy, ją otrzymali.
Mgr Agnieszka Wojtaszek jest do Państwa dyspozycji za pomocą komunikatora Skype we wtorki oraz czwartki od 9:00 do 15:00, login: Agnieszka Wojtaszek.
Pacjenci mgr Hanny Sukiennik oraz Moniki Bargiel-Dygi proszeni są o zgłoszenie telefoniczne do Poradni chęci kontynuowania terapii, wtedy Panie Psycholog oddzwonią do Państwa.
Wszystkie porady lekarskie w Poradni Zdrowia Psychicznego będą odbywały się za pomocą systemów teleinformatycznych.
Proszę nie przychodzić do Przychodni, tylko oczekiwać kontaktu od lekarza.

Więcej informacji można uzyskać na stronie placówki https://www.facebook.com/eskulap24.eu

Poprzedni Apel do Mieszkańców Gminy!

Godziny urzędowania:

Pn: 8:00  – 17:00
Wt – Czw: 8:00  – 16:00
Pt: 8:00  – 15:00 

Numer konta bankowego:

51 8614 0001 0020 0000 1720 0004

Projekt i realizacja - PrestiDigital © 2023.