Jeżeli dotarłeś/dotarłaś do tego miejsca to oznacza, że przywiodła Cię tu ciekawość albo poszukujesz sposobu na podzielenie się swoimi “zasobami” z drugim, potrzebującym człowiekiem.

Giełda potrzeb to przestrzeń do wymiany informacji o potrzebach naszych mieszkańców znajdujących się w trudnej sytuacji, a zarazem miejsce na zgłaszanie przez osoby tego, czym chciałyby się podzielić z osobami potrzebującymi.

Kontakt do pracowników GOPS:

kom. 513 329 180

Aktualnie poszukujemy

Asystent Rodziny z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iwanowicach zwraca się do ludzi dobrej woli z prośbą o pomoc w zorganizowaniu szafy przesuwnej dla czteroosobowej rodziny objętej jego wsparciem.

Rodzina aktualnie znajduje się w trudnej sytuacji, ponieważ utrzymuje się tylko z pracy dorywczej ojca dzieci oraz zasiłku rodzinnego. Dwoje małych dzieci wraz z rodzicami zajmuje tylko jeden mały pokoik w domu, w którym nawet nie ma łazienki.
Codzienne problemy socjalne najbardziej przytłaczają rodzinę, pochłaniają jej uwagę, powodują brak poczucia bezpieczeństwa oraz perspektyw na przyszłość.

Osoby zainteresowane pomocą proszone są o kontakt pod numerem 12-388-40-03 wew. 28 lub 513-329-180.

Podziękowania

Sz. P. Anna i Radosław Trill

Wdzięczność trudno jest ubrać w słowa…
wtedy proste „dziękujemy” zawiera wszystko,
co chcemy wyrazić…

Kierownik i pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iwanowicach składają serdeczne podziękowania za nieustający strumień pomocy, który płynie z Państwa strony do najbardziej potrzebujących dzieci z terenu Gminy Iwanowice.

Szczególną radość przyniosły niespodzianki przygotowane przez Państwa z okazji Dnia Dziecka.

Iwanowice Włościańskie, czerwiec 2016 rok


Dla wszystkich anonimowych darczyńców
oraz Pani Doroty Kmita i Katarzyny Tarko
za dobre serce, które pochyla się nad tymi, którzy potrzebują pomocy,
za wrażliwą duszę, która przynagla do czynienia dobra,
za bezinteresowną pomoc i życzliwość,
a tym samym wsparcie akcji charytatywnej „Wkręć się w pomaganie”

SERDECZNE WYRAZY PODZIĘKOWANIA
składa Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Iwanowicach


Janusz Korczak

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat

Podziękowania

            W imieniu pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz  najbliższej rodziny 9- letniej dziewczynki pragniemy złożyć serdeczne podziękowania darczyńcom za wsparcie dla potrzebującej rodziny z terenu naszej Gminy.

            Dziękujemy Państwu Annie i Radosławowi Trill, którzy są sponsorami bajecznego łóżka dla  dziewczynki oraz Państwu Lucynie i Wojciechowi Kolawa za ufundowanie zestawu kołdry, poduszki oraz magicznej pościeli.

            Serdecznie dziękujemy także Pani Katarzynie Kurbiel – członkowi Stowarzyszenia Piękne Anioły za cykliczne wsparcie jakie niesie na rzecz naszego GOPS-u i angażuje się w naszych akcjach charytatywnych.

            Ogromną pomoc stanowią także dla nas dary rzeczowe (artykuły szkolne) zebrane w ramach akcji charytatywnej „Tornister Pełen Uśmiechów”. Dziękujemy wszystkim Szkołom oraz Przedszkolom z terenu naszej Gminy, którzy pomogli w przeprowadzniu akcji oraz przygotowaniu wyprawek szkolnych dla dzieci z rodzin najbardziej potrzebujących.

Szczere podziękowania kierujemy również do Rodziców oraz uczniów, którzy czynnie włączyli się do akcji i podarowali wiele artykułów szkolnych, dzięki którym „naszym dzieciom” będzie łatwiej realizować obowiązek szkolny.

Godziny urzędowania:

Pn: 8:00  – 17:00
Wt – Czw: 8:00  – 16:00
Pt: 8:00  – 15:00 

Numer konta bankowego:

51 8614 0001 0020 0000 1720 0004

Projekt i realizacja - PrestiDigital © 2023.