Coś więcej niż tylko praca – kampania pn. “poMOCne” Fundusze Europejskie”

Coś więcej niż tylko praca – kampania pn. “poMOCne” Fundusze Europejskie”

Grafika z pomarańczowym tłem, różowe koło na tle, baner z napisem: pomocne Fundusze Europejskie, w słowie „pomocne” wyróżnione słowo „moc” wielkimi literami.

 

Ruszyła kolejna odsłona kampanii billboardowej promującej Fundusze Europejskie w Małopolsce pn. „poMOCne Fundusze Europejskie”.
Jej celem jest dotarcie do mieszkańców regionu z informacją nt. efektów wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy. To jeden z elementów długofalowej strategii promocyjnej Funduszy Europejskich realizowanej przez Województwo Małopolskie i zarazem kolejny etap działań promujących rolę, jaką odgrywają środki unijne w Regionie.

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z sylwetkami osób – podopiecznych czterech z blisko 9 tysięcy małopolskich podmiotów ekonomii społecznej, które na co dzień wspierają osoby z niepełnosprawnościami w odnalezieniu się na rynku pracy.
Są to osoby, które kochają swoją pracę, bo dzięki niej spotykają się z ludźmi i czują się potrzebni, mają swoje pasje i marzenia, których nie mogliby realizować, gdyby nie zarobione pieniądze – tacy są bohaterowie sierpniowej kampanii „poMOCne Fundusze Europejskie”.

Coś więcej niż tylko praca – Portal Funduszy Europejskich w Małopolsce (fundusze.malopolska.pl)

Kochają swoją pracę, bo… – Małopolska Fundusze Europejskie | Facebook

 

Świat bez barier

Co łączy bohaterów kampanii? Niepełnosprawność, praca, życiowe pasje? Praca daje energię do pokonywania swoich słabości, pasje, jakie mają bohaterowie, wyrażają ich samych, ale tu chodzi o coś znacznie cenniejszego. To, że mogą pracować, przywraca im wiarę w siebie i własne możliwości. Pomaga im pójść dalej z poczuciem wartości i przynależności. Środki unijne wspierają osoby z niepełnosprawnościami na rynku pracy.
Z roku na rok coraz więcej osób jest aktywnych zawodowo. Sytuacja jest coraz lepsza, ale nie idealna – aktywna zawodowo pozostaje zaledwie, co szósta osoba niepełnosprawna w wieku 16 lat i więcej oraz co trzecia osoba niepełnosprawna w wieku produkcyjnym.

 

Poprzedni Informacja – Nowy okres zasiłkowy 2021/2022

Godziny urzędowania:

Pn: 8:00  – 17:00
Wt – Czw: 8:00  – 16:00
Pt: 8:00  – 15:00 

Numer konta bankowego:

51 8614 0001 0020 0000 1720 0004

Projekt i realizacja - PrestiDigital © 2023.