Akcja Czysty Aniołek

Akcja Czysty Aniołek 2016

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Iwanowicach przyłączył się do AKCJI CZYSTY ANIOŁEK 2016, która polegała na zbiórce środków czystości dla dzieci z najuboższych rodzin.

 

 

W związku z naszą pracą często odwiedzamy ubogie rodziny i dzieci, w których brakuje podstawowych środków czystości, tj. mydła czy szamponu. Dzieci nie mają szczoteczek do zębów ani pasty, niejednokrotnie brakuje nawet ręczników… Dlatego postanowiliśmy przyłączyć się do ogólnopolskiej Akcji Czysty Aniołek organizowanej przez Stowarzyszenie Piękne Anioły, pod patronatem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Rzecznika Praw Dziecka. Cała zbiórka była prowadzona w placówkach oświatowych na terenie Gminy Iwanowice oraz GOPS Iwanowice i trwała do 10 czerwca 2016 r.

Kierownik i pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iwanowicach składają serdeczne podziękowania za czynny udział pracownikom: Szkoły Podstawoweji Publicznego Gimnazjum im. Św. Franciszka z Asyżu w Poskwitowie, Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Damicach, Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Widomej, Samorządowego Przedszkola „Słoneczne” w Iwanowicach oraz wszystkim dzieciom i rodzicom za włączenie się w tą inicjatywę i podarowanie środków czystości, które zostaną przekazane najbardziej potrzebującym – małym mieszkańcom Gminy Iwanowice.

W ramach naszej wdzięczności w/w placówki otrzymały Certyfikaty Wielkiego Serca.

 

 

Wdzięczność trudno jest ubrać w słowa…                   

wtedy proste „dziękujemy” zawiera wszystko, co chcemy wyrazić…

 

                                                  Z wyrazami uznania

                                                                                                                                     Pracownicy GOPS

Poprzedni Nieodpłatne poradnictwo specjalistyczne i terapia dla rodzin w kryzysie

Godziny urzędowania:

Pn: 8:00  – 17:00
Wt – Czw: 8:00  – 16:00
Pt: 8:00  – 15:00 

Numer konta bankowego:

51 8614 0001 0020 0000 1720 0004

Projekt i realizacja - PrestiDigital © 2023.