Fundacja BONA-MED ad SENIOR serdecznie zaprasza mieszkańców naszej gminy na wyjątkowe wydarzenie dedykowane seniorom. Już w czerwcu odbędą się warsztaty łączące terapię zajęciową z troską o zdrowie psychiczne.
Celem inicjatywy „Kreatywni seniorzy – sztuka i radość życia” jest zwiększenie aktywności społecznej oraz poprawa dobrostanu psychicznego osób starszych z terenu gminy Iwanowice. Organizatorzy przygotowali program, który łączy warsztaty twórcze z modułem edukacyjnym promującym zdrowie psychiczne.
Szczegóły Wydarzenia
Kiedy: 12 czerwca 2026 roku (12.06.2026 r.)
O której: godz. 15:00
Gdzie: Muzeum Regionalne w Iwanowicach
W programie
Podczas spotkania uczestnicy wezmą udział w warsztatach terapii zajęciowej, które są doskonałą okazją do rozwijania pasji, nawiązywania nowych znajomości oraz twórczej ekspresji. Całość dopełni profesjonalny moduł poświęcony profilaktyce zdrowia psychicznego, dostarczający praktycznych wskazówek, jak dbać o pogodę ducha i witalność na co dzień.
„Wierzymy, że ta wspólna inicjatywa przyniesie seniorom z Gminy Iwanowice wiele radości, twórczej inspiracji oraz realnie wpłynie na ich codzienne samopoczucie.” – podkreśla Fundacja BONA-MED ad SENIOR.
Organizator i Finansowanie
Organizatorem warsztatów jest Fundacja BONA-MED ad SENIOR. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Powiatu Krakowskiego.
Zachęcamy do zapoznania się z plakatem informacyjnym (dostępnym poniżej) i do licznego udziału w tym inspirującym spotkaniu!
Więcej informacji o działaniach organizatora: www.bonamedadsenior.org.pl